Uvažujete o založení e-shopu? Flexumshop.com rozdává internetové obchody zdarma

Na velmi konkurenčním online trhu s eshopovými platformami, pomocí kterých si můžete sami a snadno vytvořit elektronický obchod, přibyl nový hráč. A jde na to trochu jinak než ostatní. 

Jde o systém FlexumShop, pomocí kterého můžete získat plnohodnotný internetový obchod zcela zdarma. V tomto případě nejde o nějakou dočasnou akci nebo lživou reklamu, ale opravdu zdarma a navždy.

Nejde přitom o nějaký zastaralý systém, ale o technicky velmi vyspělou aplikaci, díky níž získáte moderní a rychlý e-shop se všemi funkcemi, které potřebujete. Naopak FlexumShop nabízí takové vyspělé “vychytávky” jako například multijazyčnost, multiměnovost, vlastní API a mnoho dalších funkcí. 

Skvělé šablony

A protože i v online byznysu platí, že design prodává – na výběr máte z 11 skvělých, moderních, rychlých šablon, které budou milovat nejen Vaši zákazníci, ale díky jejich technické dokonalosti a rychlosti načítání, i vyhledávače. A to se počítá… Navíc jednou z největších výhod tohoto systému je dle jeho tvůrců, právě maximálně přizpůsobivost jeho šablon. Snadno tak za pomoci libovolného grafika, dokážete vykouzlit zcela unikátní podobu pro Váš nový obchod. 

Pokud hledáte nějaké “ALE” – žádné zde není. Pokud je opravdu všechno zadarmo, z čeho vlastně systém žije? Je to prosté. FlexumShop nabízí tržiště doplňků, kde si můžete případně dokupovat různé rozšiřující funkce, doplňky a šablony (řádově za desetikoruny měsíčně). 

Pokud však vystačíte s nastavenými limity pro bezplatný e-shop, skutečně nezaplatíte za svůj e-shop ani korunu. A limity pro free internetový obchod jsou velkorysé – 500 produktů, na výběr ze 3 šablon, integrovaný dopravce i platební brána a stovky dalších možností. 

FlexumShop má skutečně dobře nakročeno. Bude zajímavé sledovat, jak obstojí a jak se mu podaří bojovat se stávajícími lídry trhu, tak trochu s online dinosaury, kteří žijí v minulosti a možnosti jejich technických řešení jsou poplatné době vzniku, protože na internetu co je starší 10-ti let, je již nenávratně zastaralé. 

Ještě váháte? Vyzkoušejte FlexumShop a posuďte jej sami.