Potřebujete hlídat svou zásilku na každém kroku? Víme, jak získáte jistotu

Spolehlivé přepravní služby jsou naprostým základem každého úspěšného obchodu. Pokud zkrátka nedostanete své zboží k zákazníkům, nevyděláte si ani korunu. Během cesty od vás do cíle se však musí všechny zásilky potýkat s celou řadou otřesů, pádů i dalších nemilých jevů. Jak si pohlídáte každý detail a budete mít 100% jistotu?

Jednoduché senzory

Posíláte-li dražší nebo citlivé položky, v žádném případě nesmíte zapomínat na poctivý monitoring přepravy. Bavíme se o velmi jednoduché technologii, která funguje na základě nalepovacích senzorů. Ty pouze přiděláte na balík a ihned získáte dokonalý přehled. Co vše si můžete pohlídat?

Naprostou klasikou napříč všemi odvětvími je monitorování nárazů. Tato šikovná vychytávka ihned potvrdí, že zásilka přepravci upadla, hodil na ni další balík a podobně.

Posíláte-li například potraviny nebo léky, rozhodně nesmíte zapomínat ani na monitorování teploty a monitorování vlhkosti. K jejich funkci asi není co dodávat, nemáme pravdu?

Komplexní ochrana

Veškeré výše zmíněné vychytávky pořídíte na webových stránkách jednoho z největších tuzemských hráčů v daném oboru – ShockWatch.

Zajímá vás spíše pokročilejší sledování stavu zásilky? Sháníte vychytanější indikátor přepravy, jenž nejen sleduje teplotu, vlhkost i nárazy, nýbrž i aktuální GPS polohu balíku, jeho náklon a podobně? A co víc, zároveň vám ihned pošle upozornění skrz internet? V takovém případě se podívejte na moderní pomůcku jménem SpotBot 4G Plus.

V rámci služeb zmíněné společnosti si můžete objednat klidně i tisíce kusů indikátorů, takže hravě ohlídáte veškeré odesílané zboží. Na jejích webových stránkách se dozvíte, jak tyto pomůcky vlastně fungují, kolik stojí a jaké všechny možnosti se před vámi otevírají.