Inelis zařídí váš byt po rekonstrukci i novostavbu

Investovali jste do krásného nového bydlení, nebo do rozsáhlé rekonstrukce? Teď vás nejspíš čeká to nejzábavnější – zařizování. Hebkost domovu dodá čalouněný nábytek. Zejména na něj se specializuje firma in-ELIS známá pod značkou Inelis.

Čím více čalounění do svých domovů dostaneme, tím bude hebčejší

Samozřejmostí jsou čalouněné sedací soupravy, pohovky a křesla. Ale čalounění patří i do jídelny na židle. Nejpohodlnější bývají čalouněné židle a čalouněná křesílka k jídelnímu stolu. Dalším čalouněným nábytkem mohou být různé taburety, které lze v otevřeném obytném prostoru neustále přesouvat tam, kde jsou aktuálně potřebné. Třeba na místo, kde se právě hraje nějaká pěkná desková hra. A čalounění proniklo už i do ložnic. Hitem posledních let bývají čalouněné postele. Jde o luxusnější a i komfortnější alternativu k postelím z dřevěného masivu. Čalouněné postele jsou pohodlné, s praktickými úložnými prostory, a dávají ložnici luxusní vzhled.

Stavte se pro čalouněný nábytek v Praze Čestlicích

Inelis – to je prodej nábytku Praha Čestlice. Firma dováží mimořádně kvalitní sedací soupravy Inelis i jídelní sestavy, stoly, židle a konferenční stolky stejné značky. Snadno si těmito nadčasovými modely zařídíte celou obytnou zónu vašeho bytu. Jde o nábytek nabízející kombinaci funkčnosti a perfektního designu. K dispozici je pestrá škála čalounění, díky kterému může každý model, třeba pokud jde o sedací soupravu, vypadat zcela jinak.

Dále firma nabízí čalouněný nábytek významného německého výrobce SOFANOVA. Tyto exkluzivní modely vynikají nejen kvalitou, ale i praktičností třeba díky promyšleným možnostem rozložení či úložného prostoru.

Kvalitní nábytek se vyplatí

Dnes trh nabízí nábytek v mnoha kvalitativních třídách. Investice do kvalitnějšího se vyplatí. Zatímco levné čalouněné sedací soupravy nevydrží, pokazí se jejich mechanické části a rozpadne se čalounění obvykle ihned po dvouleté záruční době, kvalitní sedací souprava vám vydrží bez poškození léta. Platí to i pro další nábytek. Inelis nabízí nábytek, který vydrží.