I drobnost potěší. Třeba placka s vlastním motivem!

Placky, odznáčky, magnetky, zrcátka, otvíráky, nebo třeba náušnice. Víte, že všem těmto drobnostem může dominovat motiv dle vašeho výběru? Třeba přímo vaše fotografie, popřípadě ilustrace? Originální a cenově dostupný dárek tak bude na světě.

Řeklo by se obyčejná magnetka. Nalepena na lednici se ale může stát nositelem vzpomínek. Stačí, když na ni necháte otisknout třeba fotografii z vaší dovolené. A každý rok k nim budete přidávat další. Ani se nenadějete a z vaší ledničky se stane působivé fotoalbum, u kterého se pokaždé, když okolo něj projedete, zastavíte a řeknete si: jó, tam bylo hezky. A hned vám bude líp. 

Lednička jako fotoalbum

Znám spoustu lidí, kteří magnetky na lednice sbírají. Jejich lednice pak zdobí magnety z celého světa. Originálnější ale určitě jsou ty vlastnoručně vyrobené, nebo alespoň nafocené. Nebo taková klíčenka. I ta bývá oblíbeným suvenýrem z cest. Věřte ale, že cennější pro vás bude ta, která pro vás buse mít nějakou přidanou hodnotu. Třeba na ní bude placka s fotografií vašeho mazlíčka. A kde tyto produkty seženete?

Vyrobte si vlastní placku 

Placky, odznaky nebo magnetky s vlastním motivem si můžete nechat vyrobit na udelejsiplacku.cz. Výroba placek není nijak složitá. Na hlavní stránce portálu si vyberete produkt, o nějž máte zájem. Spolu s plackami a magnetkami se tu nabízejí otvíráky, medaile, zrcátka, piny motýlky a spousta dalších. Zvolíte jeho velikost (44, 25, 32 a 37 mm), odkliknete políčko Tohle chci, vyberete barvu (v nabídce je 9 barev, z nichž každá je dále v šesti odstínech). V dalším kroku na server nahrajete fotografii, popřípadě doplníte textem, zvolíte počet kusů a výrobek si objednáte. 

Za kolik?

My si zvolili pin na kravatu o velikosti 44 mm, jehož cenu nám kalkulátor serveru vypočítal na 40 Kč za jeden kus. Čím větší množství kusů, tím se samozřejmě cena snižuje. Při objednávce tří kusů už cena vychází na necelých 35 Kč za kus.