Toto kolo je zkonstruováno z materiálu, který je 60krát pevnější než ocel

Název může být trochu troufalý, ale nové elektrické kolo od britského výrobce CrownCruiser, je opravdovým životaschopným uchazečem o lídra, pokud jde o elektrokola, píše web cs.men-life.net.

CrownCruiser je postaven na monokokovém rámu z uhlíkových vláken a nabízí spoustu odolnosti. Je to díky použitému materiálu z uhlíkových vláken. Je 60krát pevnější než ocel a o 40 procent lehčí než hliník. Přední nosník využívá odpružení RockSchox s funkcí blokování a tlumení, která pomáhá zajistit hladkou jízdu bez ohledu na terén, na kterém jedete. Provedení je v pěti barvách.

Každé kolo je ručně sestaveno britskými inženýry, což umožňuje jeho přizpůsobení podle vkusu jezdce. CrownCruiser je poháněn zadním nábojovým 750wattovým motorem, který produkuje 1 000 wattů. Tolik energie se promítá do maximální rychlosti skoro 50 km za hodinu. Cestování rychlostí 24 km za hodinu na plné nabití vám poskytne dojezd až 160 kilometrů. CrownCruiser navíc přichází se spoustou chytrých funkcí, jako je integrovaná aplikace, která poskytuje přístup k GPS a jízdním údajům.

Má také několik důležitých bezpečnostních funkcí, včetně přizpůsobitelného alarmu s pohybovými senzory, které vyděsí potenciální zloděje. A nabízí integrované bezdrátové nabíjení pro vaše telefony iOS a Android. Stručně řečeno, toto elektrokolo je na dobré stát se lídrem.

Zdroj: cs.men-life.net