Cestovatel v čase tvrdí, že v květnu 2023 naši planetu ovládnou mimozemšťané

Hvězda TikToku Aery Yormany (@esthetictimewarper), novodobý Nostradamus, nabízí odvážné předpovědi budoucnosti. Například tvrdí, že 11. května 2023 přijdou mimozemšťané a ovládnou svět, jak píše server JPost.

Údajný cestovatel časem o sobě říká, že pochází z roku 2174. Na TikToku získal více než 1,2 milionu fanoušků. Ve videu z 21. ledna uvedl, že mimozemská rasa známá jako Nozici začne infiltrovat všechny pozemské vlády někdy v roce 2023 (ve videu z 18. ledna je toto datum uvedeno jako 11. květen).

V roce 2021 Yormany prohlásil, že Nozici vyšlou zprávu v meteorickém roji. Nevíme, jaké bude poselství, ale víme, že jeden z meteoritů v tomto meteorickém roji má být loď, která přistane na Zemi a zahájí „přípravy na první nozickou válku“. Zpráva od Noziků měla dorazit 11. srpna 2021.

Zajímavé je, že se to shodovalo s meteorickým rojem Perseid, takže alespoň tato část byla správná. Až na to, že tento meteorický roj je každoročním jevem, který se v srpnu objevuje už tisíce let.

Další „proroctví“ vysvětluje, že v roce 2025 začne válka mezi lidmi a mimozemšťany. Dobrá zpráva: Lidskost zvítězí. Špatné zprávy: Bude to stát hodně peněz. Další Yormanyho předpovědí je, že 30. října 2023 NASA objeví vyspělý mimozemský druh na dosud neobjeveném měsíci obíhajícím kolem Jupiteru. Tvrdí také, že mimozemšťané s sebou 30. dubna 2023 vezmou do budoucnosti šest lidí. Tam uvidí realitu roku 2174 – dobu, kdy už neexistuje Země ani „lidé“, ale pouze mezidruhoví kříženci.

Co si o tom myslíte vy? Říká novodobý Nostradamus pravdu nebo se chce jen zviditelnit?

Zdroj: jpost.com, TikTok