Sluchátka AirPods přináší skvělý hudební zážitek

Pokud si chcete koupit sluchátka pro iPhone, současný trh vám nabízí nepřeberné množství variant. Zatímco některá sluchátka vyrábí samotný Apple, ostatní jsou od jiných značek. Záleží na tom, co od takového doplňku očekáváte, jestli si potrpíte na kvalitu a podobně. V následujících řádcích se podíváme konkrétně na AirPods, což jsou bezdrátová sluchátka přímo od jablečné společnosti.

Apple je král, pokud jde o kvalitu provedení a design, což platí i o sluchátkách AirPods. I když nabíjecí pouzdro je z plastu, po estetické stránce rozhodně neztrácí. Sluchátka Apple jsou vyrobena tak, aby byla lehká, dostatečně pevná a odolná. Světlo světa v roce 2019 spatřila už druhá generace AirPods a v loňském roce na trh přišla dražší varianta AirPods Pro s vylepšenými funkcemi.

Proč jsou AirPods tak žádané?

I když se jedná o drahý produkt, bezdrátová sluchátka jsou velice populární. Důvodů je hned několik. Sluchátka se ukládají do nabíjecího pouzdra, které disponuje portem Lightning. V zadní části pouzdra je tlačítko sloužící k párování přes Bluetooth. V přední části je zase LED kontrolka indikující nabíjení a párování.

Co se týče vzhledu, první a druhá generace AirPods vypadá úplně stejně. Pokud však požadujete potlačení okolního hluku, sáhněte spíše po AirPods Pro, které danou funkcí disponují. Samotná sluchátka jsou opatřena malým mikrofonem pro hlasové hovory a snímačem, jež nabízí několik ovládacích prvků.

Kde koupit sluchátka pro iPhone?

Jestliže jsou ve vašem hledáčku sluchátka iPhone, podívejte se do pestrého portfolia e-shopu AppleKing.cz. V nabídce jsou nejen AirPods od Applu, ale vybrat si můžete i z levnějších alternativ od dalších renomovaných značek. Připravena jsou sluchátka bezdrátová i drátová. Tak neváhejte a pusťte se do výběru. Určitě najdete sluchátka, která se vám zalíbí po všech stránkách.