Pro koho mají Apple Watch smysl?

V současné době je iPhone velice oblíbený, protože se v podstatě jedná o malý počítač, který si jednoduše dáte do kapsy. Co takhle mít ještě sofistikované zařízení na zápěstí? Přesně tak, řeč je o chytrých hodinkách Apple Watch, které se stávají pro mnohé nepostradatelnými pomocníky. V následujících řádcích vám prozradíme, pro koho mají smysl a na koho se obrátit, pokud se objeví nějaký problém.

Apple Watch vám nejenže ukazují aktuální čas, ale také si můžete zvednutím zápěstí zobrazit čas a datum. Ciferník si prostě upravíte tak, abyste na první dobrou viděli všechny informace, které vás zajímají (třeba i východ a západ slunce, aktivity, fáze měsíce, nadcházející schůzky, aktuální kurzy na akciovém trhu a podobně). Pokud se vám Apple Watch pokazí, nezvyknete si na to, že je nemáte na zápěstí. Oprava Apple Watch by však měla být vždy provedena nějakým autorizovaným servisem, který má v této oblasti zkušenosti.

Notifikace z Apple Watch

Oznámení se vám sice zobrazují přímo na iPhonu, ovšem s hodinkami můžete příchozí zprávy vidět i na zápěstí, aniž byste smartphone museli vytahovat z batohu či kapsy. Přímo na zápěstí si tak zobrazíte zprávy, e-maily i hovory. Stejně tak můžete několika jednoduchými kroky odpovědět za pomoci přednastavených odpovědí.

Kde opravit Apple Watch?

V případě, že vám hodinky spadnou na zem a rozbijí se, potřebujete najít nějaký servis Apple Watch Praha. Ideální je najít takový servis, který vám řekne, jestli se oprava vyplatí, nebo nikoliv. Stejně tak vám nastaví optimální cenu, abyste neplatili ve výsledku více než za nový model.

Obraťte se tedy na servis iWatchSERVIS.cz, který se specializuje na opravy Apple Watch v hlavním městě. Opraví rozbité sklíčko i nefunkční displej, vymění také baterii i kryty, a to expresně na počkání.