Ufolog ukázal v mexickém kongresu mumie mimozemšťanů, o kterých tvrdí, že jsou asi 1 000 let staré. Mají tři prsty a byly nalezeny v Peru

Samozvaný ufolog Jaim Maussan ukázal členům mexického kongresu dva mumifikované exempláře mimozemských bytostí, o kterých tvrdil, že jsou asi 1 000 let staré, jak píše server Phys.

Mexický kongres je obvykle místem, kde se slavnostně projednávají rozpočty a další závažné zákony. Tento týden si však zákonodárci vyslechli svědectví samozvaného výzkumníka UFO, který s sebou přinesl neobvyklé předměty: dva mumifikované exempláře, o nichž tvrdil, že jsou to těla mimozemských bytostí.

Prezentace mumií Jaimem Maussanem, který hojně spekuluje o mimozemšťanech způsobila v mexickém kongresu šok. Dva exempláře, které byly podle Maussana nalezeny v Peru v roce 2017, byly drobné postavy a křídové barvy. Každý exemplář měl ruce se třemi prsty a něco, co vypadalo jako scvrklé nebo vysušené hlavy.

„Jsou to nelidské bytosti, které nejsou součástí naší pozemské evoluce,“ prohlásil Maussan pod přísahou s tlumočníkem do znakové řeči po boku.

Dodal, že exempláře byly pohřbeny na odlehlém místě v Peru a podle uhlíkových testů, které provedli vědci z Mexické národní autonomní univerzity, byly staré asi 1 000 let.

Zdroj: redakce, phys.org