Šéf NASA připouští, že objekty UFO mohou být zástupci rozvinutých mimozemských civilizací

Bývalý americký astronaut Bill Nelson, který nyní od května letošního roku zastává funkci správce Národní agentury pro letectví a kosmonautiku (NASA), připustil, že neidentifikované létající objekty mohou být vesmírné lodě zástupců vysoce rozvinutých mimozemských civilizací, napsali na webu deseret.com.

Jak šéf NASA poznamenal, neidentifikované letecké úkazy často pozorují američtí vojenští piloti, kteří nejsou zvyklí věřit v něco bez skutečných důkazů.

Chování UFO nám umožňuje konstatovat, že na Zemi neexistují technologie, které by se mohly stát základem takových létajících dopravních prostředků. „Nevíme, co to je, ale pevně doufám, že se nejedná o tajné vojenské technologie zemí, které jsou geopolitickými soupeři Spojených států. Nelze popřít, že UFO, které pozorujeme, mohou být mimozemské kosmické lodě,“ řekl Bill Nelson.

Správce NASA dodal, že vesmír je tak velký a rozmanitý, že není pochyb o tom, že v něm kromě lidstva existuje i jiný inteligentní život. „Můj osobní názor je, že vesmír je obrovský a nyní dokonce existují teorie, že by mohly existovat i jiné vesmíry. Pokud je tomu tak, kdo jsem já, abych tvrdil, že planeta Země je jediným místem, kde se vyskytuje civilizovaná a organizovaná forma života, jako je ta naše?“ řekl Nelson Larrymu Sabatovi, profesoru politiky na Virginské univerzitě.

„Existují snad i jiné planety, než Země? Určitě ano, protože vesmír je tak velký.“ Nelson také uvedl, že piloti námořnictva od roku 2004 nahlásili více než 300 pozorování UFO, přičemž armáda ani NASA nevědí, o jaké objekty se jedná.

Zdroj: deseret.com