Neuvěřitelné rozlišení. Unikla 200 megapixelová fotografie z utajovaného Samsungu

Není to poprvé, co Ice Universe unikl snímek pořízený telefonem Samsung Galaxy S23 Ultra. Nyní unikla nová fotografie, která byla pořízena budoucím zařízením společnosti Samsung. Snímek byl bohužel oříznut a upraven na požadované rozměry, ale i tak je dobrou ukázkou.

Naposledy byly zveřejněny 3 srovnávací snímky mezi třemi populárními zařízeními: Galaxy S23 Ultra společně s Pixelem 7 Pro a s Galaxy S22 Ultra. Tentokrát zveřejňuje jeden jediný snímek, který byl podle něj pořízen 200megapixelovým fotoaparátem a snímačem ISOCELL HP2, který Samsung právě oznámil.

Publikovaný snímek byl oříznut s dvojnásobným zoomem 12x, aby bylo možné jej přiblížit a pochopit význam velikosti snímače. Podle něj jsou ve snímcích, které vycházejí z nového snímače, značné rozdíly ve srovnání se snímky, které vycházejí z jiných 108 nebo 200megapixelových fotoaparátů založených na snímačích jako ISOCELL HP1, HP3, HM1 a HM3. Podle nás vypadají snímky přirozeněji, bez dalšího počítačového zpracování a bez nadměrného doostřování, uvádí server Time.

Můžete se podívat sami. Snímek je zmenšený sítí a oříznutý, ale i tak můžete vidět fotografické schopnosti nového snímače Samsungu.

Fotografie byla pořízena telefonem Samsung Galaxy S23 Ultra.

Oficiálně ale Samsung příchod nového snímače do Galaxy S23 Ultra nepotvrdil. Všechny odhady ale říkají, že se tak skutečně stane. S jistotou se to dozvíme 1. února, kdy Samsung pořádá akci k oznámení řady Galaxy S23.

Zdroj: Time