Fotografie z chytrého telefonu okamžitě na papíře. Společnost Fujifilm představuje novou tiskárnu

Společnost Fujifilm představila svou nejnovější mobilní tiskárnu. Instax Link WIDE okamžitě přenese všechny pořízené fotografie na papír.

Většina uživatelů chytrých telefonů ukládá své fotografie do telefonu nebo počítače pouze v digitální podobě. Existují však tradicionalisté, kteří dávají přednost analogovému formátu a potřebují mít své fotografie na papíře, aby si je mohli uložit do rodinného alba. Pro takové zákazníky vyvinula společnost Fujifilm svůj nejnovější model přenosné tiskárny, která podporuje širokoformátové snímky.

Instax Link WIDE je zařízení, které okamžitě přenáší pořízené fotografie na papír. Tiskárna využívá zcela novou aplikaci Link Wide a dokáže tisknout obrázky až do velikosti 86 x 108 mm. Spolu s přístrojem byl představen nový typ papíru s názvem BLACK, který je speciálně navržen pro širokoformátové fotografie a který každý snímek opatří černým okrajem.

Aplikace společnosti nabízí uživatelům různé funkce pro úpravu fotografií, aby si mohli přizpůsobit jejich vzhled. Jedním z nich je instax-Rich, který vytváří snímky s vysokou sytostí barev. Režim QR Print zase umožňuje vytisknout na fotografii QR kód s dalšími informacemi. Může jít o hlasovou nebo textovou zprávu, polohu, webovou adresu atd.

Aplikace také nabízí asi 30 různých fotografických filtrů, možnost vytvářet koláže a obohacovat fotografie digitálními samolepkami. Samozřejmě k nim můžete přidat i ručně psaný text.

Zdroj: Fujifilm