Exoskelet Omega zvýší váš výkon. Je vybaven umělou inteligencí a umožňuje běžet rychlostí až 20 km/h

Zapomeňte na energetické nápoje, Hypershell má konkrétnější a účinnější způsob, jak zvýšit váš výkon na horách i na stezkách.

Exoskeleton Omega od společnosti Hypershell je určen především pro outdoorová dobrodružství. Jak uvádí server New Atlas, Omega se skládá z patentovaného systému navrženého speciálně pro dolní končetiny, doplněného centrálním motorem s osmi pasivními klouby, které zdvojnásobují účinnost asistence a poměr výkonu a hmotnosti.

Potřebujete ještě vyšší výkon? Jednoduše aktivujte režim Hyper podržením tlačítek na obou stranách. Centrální motor pak využije 1 koňskou sílu ke zvýšení točivého momentu o 50 % a čtyřnásobnému zrychlení pohybu. Integrovaný AI Motion Engine také zvyšuje reakční frekvenci z 10 000 Hz na 30 000 Hz, což umožňuje běžet rychlostí až 20 km/h nebo sprintovat do 60stupňového svahu.

„Rozlučte se s bolavými nohami po nákupech, návštěvě muzeí, zábavních parků a výstav. Od horské túry až po den v muzeu – Hypershell poskytuje sílu a výkon těm, kteří ji potřebují, kdykoli ji potřebují. Pro průzkumníky, jako jsou milovníci hor, může být Hypershell pomůckou v batohu, která kompenzuje obrovské množství váhy nad sněhovou pokrývkou a zároveň snižuje výškovou nemoc a riziko nehod při vyčerpání,“ uvedla společnost.

Zdroj: newatlas.com, redakce