Obecní rozhlas má stále své kouzlo

Mnozí je řadí do starších filmů a myslí si, že dnes nemá využití. Obecní rozhlas ovšem nejen, že patří na menší městečka nebo vesničky, ani čtvrť velkoměsta se bez něj neobejde. Jaké vymoženosti dnes nabízí?

Drátový rozhlas pro města a obce – zařízení

Můžete mít noviny, internet, profily na sociálních sítích. Obecní rozhlas je však stále nejrychlejším prostředkem komunikace představitelů obce s občany. Občas má to nezapomenutelné skřípání, které pamatuje mnohé. Pak je třeba jej modernizovat. Kvalitní drátový rozhlas pro města a obce musí splňovat účel, což znamená věcně a rychle informovat občany o důležitých událostech. Může jít o hledání pohřešované osoby, rozhlášení, že někde hoří, svolání na důležitou akci. Pokud je váš obecní drátový rozhlas zastaralý, nechte si udělat kompletní řešení od profesionální firmy, která se instalací těchto prostředků zabývá. Ozvučení nepřestavuje nijak velkou investici. I když by někdo namítal, že v dnešní době mobilů je to zbytečné, uvědomte si, že v obcích stále žijí starší lidé a navíc ne každý kontroluje profil obce, sociální sítě a podobně.

Drátový obecní rozhlas – možnosti

Informovat rychle o náhlých událostech má patřit mezi nezbytnosti každé obce, obecní drátový rozhlas nejen, že není složitý na instalaci, není ani nijak náročný na údržbu. Tlakové reproduktory můžete umístit prakticky kamkoli, aby měl rozhlas dosah. Navíc drátový rozhlas se pak nemusí využít pouze ve městě, obci či na vsi. Můžete ozvučit školy, nemocnice, velké průmyslové podniky, výrobní haly, sportovní areály a další místa, kde je zapotřebí šířit informace rychle tzv. po drátě. Kdo je specialistou na tento způsob komunikace? Firma Elmik.cz. Má dlouhodobé zkušenosti, zajišťuje kompletní dodávky a montáže dorozumívacích zařízení, jednotného času, telefonních ústředen, kamerového systému apod. Projekčně, dodavatelsky a montážně vám zastřeší ozvučení mikroregionů, měst, obcí, škol, stadionů a dalších míst, kde tyto produkty využijete.