Klasické kožené pouzdro na iPhone poskytuje stylovou ochranu

Pokud jste hrdým vlastníkem nového lesklého iPhonu, gratulujeme! Jednou z dobrých věcí, kterou mohu já o svém iPhonu říci, je to, že po roce používání zatím zůstává v původním stavu. Ale pokud ho nechám dlouho nechráněný, poškrábe se!!!

Odpověď je kůže. Kožené pouzdro poskytuje základní ochranu, dodá prémiový vzhled, který doplňuje displej. Dobré kožené pouzdro na iPhone vytváří v průběhu času patinu, díky níž je jedinečné. Nejlepší kožená pouzdra pro iPhone kombinují funkční ochranu s elegantním designem. Chrání jeden z vašich nejcennějších statků před nárazy, poškrábáním a prasklinami. Pouzdro prodlužuje životnost vašeho smartphonu a udržuje ho jako nové.

Zkontroloval jsem několik kožených pouzder pro iPhone značky Voyage. Zaujal mě kožený obal na iPhone CULT z plstěným pouzdrem, které je velmi šetrné k displeji. Plsť jej částečně čistí při zasouvání a vysouvání z obalu. Díky svým vlastnostem s jistotou chrání telefon při pádu. Poskytuje tak měkkou postel pro váš telefon. Obal je ručně vyrobený z premiové italské kůže a pravé plsti ze 100% ovčí vlny. Má velkou koženou kapsu na 2-3 karty a bankovky, což vám také zaručí unikátní design a originalitu. Vybrat si můžete z 8 barevných provedení. Dodavatelem je firma Voyage Prague s.r.o., která nabízí: zhotovení do 3 dnů, úpravu, tak aby luxusní obal na iPhone perfektně seděl na jakoukoli značku telefonu s možností vyražení vlastního monogramu do 7 písmen.

Poslední měsíc sám používám kožené pouzdro Voyage s mým iPhone 11 a ukázalo se, že je skvělou alternativou. Pokaždé, když telefon vemu do ruky, tak cítím na dotyk příjemnou texturovanou kůži, což zvyšuje přilnavost pouzdra a snižuje jeho kluzkost při držení telefonu. Pokud hledáte prémiové kožené pouzdro pro váš iPhone za rozumnou cenu, pouzdra Voyage jsou určitě výhodnou nabídkou, ze které si můžete vybrat.